0

Erhan Bayladı’nın yönetiminde Beylikdüzü Kültür Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu

Beylikdüzü Kültür Sanat Derneği Türk Musiki Korosu, Beylikdüzü Kültür Merkezi`ndeki muhteşem konseriyle dinleyicileri müziğin en gerçek haliyle buluşturdu. Koro Şefi Erhan Bayladı’nın yönetiminde birbirinden kıymetli Türk Müziği eserlerini seslendiren koro, izleyenleri hayran bıraktı. Konserin ikinci bölümünde sahneye çıkan kadife sesli solist Tarkan Öngen ise ilk kez seslendirdiği eserlerle izleyicilerden tam not aldı.

Konseri ilk yarısından sonra,

 TRT Spikeri Ayla Demirtaş tarafından seslendirilen Erhan Bayladı’nın yazmış olduğu “Kendine Gel İstanbul” adlı şiir de büyük ilgi gördü.

İlk Kez Seslendirilen Eserler Beğeni Topladı

Konserin ikinci bölümünde Solist Tarkan Öngen’in sahneye çıkmasıyla daha da renklenen gecede, Sanatçı Erhan Bayladı’nın hayata geçirdiği, sözü ve bestesi kendisine ait olan birçok eseri ilk kez sahnede seslendirildi. Solist Öngen, Yar Saçların Lüle Lüle, Muhabbet Bağına Girdim Bu Gece gibi parçaları dinleyicilerle birlikte, hep bir ağızdan söyledi.

Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Emel Turan ve Meclis Üyeleri Deniz Çakıroğlu ve Nejla Kotil, koroya çiçek takdim etmesiyle son bulan gecede Koro Şefi Erhan Bayladı ve Solist Tarkan Öngen’e Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır tarafından çiçek takdiminde bulunuldu.

Ömer Şatır ve Erhan Bayladı

Başkanvekili Ömer Şatır Erhan Bayladı’ya çiçek takdim etti

Tarkan Öngen ve Erhan Bayladı

Erhan Bayladı ve Tarkan Öngen

 

Kaynak : Beylikdüzü Belediyesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir