0

Azerbaycan Havası Beylikdüzü’nde

Farklı kültürlere her zaman saygı duyan ve dünya renklerini Beylikdüzü halkı ile buluşturan Beylikdüzü Belediyesi, ilçeye değer katan sanatçıları ağırlamaya devam ediyor.Hoş sohbeti ve sıcaklığıyla Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki salonu dolduran dinleyicilere müzik ziyafeti veren Azeri Sanatçı Elza Seyidcahan, söylediği şarkılarla müziğin evrenselliğini bir kez daha hissettirdi. Sahnede sergilediği performansla göz dolduran sanatçıya konuklar da alkışlarla eşlik etti.

Başkan İmamoğlu’na etkinliğe katkılarından dolayı teşekkürlerini sunan ve çiçek takdim eden İstanbul European Institute Başkanı Orhan Hasanoğlu, “Azerbaycanlılar adına teşekkür ediyorum. Beylikdüzü’nde daha da güzel konserler, etkinlikler yapmak isteriz. Tekrar görüşmek dileğiyle” diye konuştu.
Hasanoğlu aynı zamanda, Beylikdüzü Belediyesi Başkan Danışmanı ve Kültür Sanat Koordinatörü Erhan Bayladı ve Beylikdüzü Belediyesi Kültür Müdürü Fidan Gül’e de yardımlarından ve katkılarından dolayı çiçek takdiminde bulundu.

 

 

Elza Seyidcahan Erhan Bayladı ve B.Başkanı Ekrem İmamoğlu

Elza Seyidcahan, Ekrem İmamoğlu, Orhan Hasanoğlu, Beylikdüzü Belediyesi Başkan Danışmanı ve Kültür Sanat Koordinatörü Erhan Bayladı ve Beylikdüzü Belediyesi Kültür Müdürü Fidan Gül

 

Kaynak : Beylikdüzü Belediyesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir